ZÓNOVÁ REGULÁCIA EVOHOME


Kúrenie je vo väčšine domácností tou oblasťou, ktorá spotrebuje najviac energie a pritom je často zanedbávaná. Zvyčajne sa stáva, že v zimnom období ľudia zabúdajú stlmiť kúrenie pred odchodom do práce, alebo na zimnú dovolenku a zbytočne vyhrievajú úplne prázdny byt alebo dom.

Zónová regulácia však nie je len o šetrení, ale najmä o tepelnom komforte. V prípade potreby rozdielej teploty v izbách je náročné teplotu správne vyregulovať s obyčajnými ventilmi. Pri podlahovom kúrení je toto nastavenie ešte zložitejšie a to najmä kvôli kolísaniu vonkajších teplôt.

Veľkou výhodou je taktiež možnosť ovládania na diaľku. V prípade odchodu napríklad na dovolenku, keď si nie ste istý vypnutím kúrenia a ohrevu vody stačí nazrieť do mobilnej aplikácie a kúrenie diaľkovo vypnúť. Pred príchodom domov si kúrenie môžete opäť pohodlne zapnúť a vrátite sa do pohodlne vyhriateho domu.

Ďalšou výhodou tohto systému je bezdrôtové pripojenie, vďaka čomu si môžete priestorový temostat v izbe umiestniť kdekoľvek.

S novými hybridnými čerpadlami je možné nielen vykurovať, ale aj chladiť. Či už do stropu, podlahy alebo steny. S regulaciou Evohome možte riadiť aj teplotu chladenia, preto neje potrebne mať dve reulácie.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *